Która istnieje odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z wysokimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z pewnymi z największych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupa pań potrafią żyć w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi potem nie jest do celu pewien, co więc istnieje – również jest niezmiennie bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę interesujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz przewodnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co sprawia, iż ​​jest zatem tak destrukcyjna koncepcja). Więc nie jest technologia. Więc nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w sytuacji cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego opłata za kilka miesięcy czy lat będzie znacząco cieńsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w pewne firmy, ponieważ kapitału w obecnych firmach nie można dostać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo powszechną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to nowa kryptowaluta oraz wiele pań ma, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako prowadzącą monetę na placu. To, co wyróżnia Ethereum, to jego technologia, i nie fakt, iż jest zatem nowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i idzie i też jak Bitcoin jest akceptowana i wydawana i wykorzystywana przez inwestorów do korzystania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem polega na ostatnim, że Bitcoin więc nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, jakiej firmy używają do wytwarzania nowych programów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum pracują na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest niezwykle bardziej skuteczne. Jeśli Bitcoin istniał w wersji 1.0, Ethereum istnieje w wersji 2.0, co kupi na wykonywanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie przyznaje się do poprawy.

Co więcej, technologia Ethereum ma dobre wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest zatem siła spółek z listy Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby przekonywać się i przeprowadzać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W ostatnim fakcie „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co naprawdę wiele osób zajmowałoby w technologii Ethereum, to jej potencjał wpływania na rozkłady i mechanizmy we każdych dziedzinach. W żadnym wypadku nie jest wtedy jeszcze doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments